ZNOWU PODIUM!!!

ZNOWU PODIUM!!!

?

Zmagań turniejowych ciąg dalszy…Nasi Tancerze walczą dzielnie co weekend o kolejne sukcesy na parkiecie!Podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina nasza para Jakub Markiewicz i Julia Michewicz w kat. pow.15 lat w klasie C w stylu standardowym wywalczyli aż z ćwierćfinału (!) piękne 3 miejsce na podium zdobywając tym samym kolejny punkt Premium do kolekcji! Serdecznie gratulujemy!!

?

Ale to nie koniec pięknych wyników! Nasza kolejna para – Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii pow.15 C w stylu latynoamerykańskim wytańczyli Finał zdobywając punkt Premium, a to dopiero ich drugi turniej w tej klasie!

Pięknym sukcesem może pochwalić się także nasza kolejna para – Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny – którzy wczoraj w kategorii pow.15 lat w klasie tanecznej B w stylu latynoamerykańskim wywalczyli aż z ćwierćfinału na 16 par (!) dzielnie i w pięknym stylu finał i kolejny punkt Premium do kolekcji!

?

Nieuchronnie nasze pary zbliżają się do wyższych klas jeszcze w tym sezonie, dlatego też trzymamy kciuki za dalsze zmagania!! POWODZENIA!!

Zostaw odpowiedź