OGROM SUKCESÓW! IDZIEMY JAK BURZA!

Zaczniemy od informacji z poprzedniego weekendu!Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kępna „Kępińska Majówka 2021” nasze dwie pary zawojowały parkiet!Rościsław Borbot i Wiktoria Nawrot w kat. 14-15 lat w klasie D zarówno w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim wywalczyli 2 miejsce na podium aż 2x!!!

?

Niespodzianką okazał się debiut naszej “świeżutkiej” pary – Wiktor Patoła i Magda Patoła- pierwszy raz ze sobą na parkiecie, jako rodzeństwo, on z kategorii 10-11 brawurowo zatańczył w kategorii 14-15! W klasie tanecznej F w pięknym stylu z półfinału wywalczyli finał i uplasowali się aż na 4 miejscu!!

?

ALE TO NIE KONIEC!

W miniony weekend podczas CRACOW DANCE FESTIVAL Rościsław Borbot i Wikotoria Nawrot w kat.14-15 D w stylu standardowym zajęli 3 miejsce na aż (!) 24 pary!!

?

Na tym samym turnieju Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny – kolejne nasze rodzeństwo

– w kat. pow 16 w klasie tanecznej A – najwyższej w Polsce – w stylu standardowym wywalczyli piękne 3 miejsce!

W kolejnym dniu, w niedzielę, podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego “Milicz Dance Festival” Wiktor Patoła i Magdalena Patoła w kat. 14-15 F na 12 par wywalczyli w przepięknym stylu 1 miejsce wygrywając tym samym turniej!!!

?

W kolejnym bloku Mateusz Markuszewski i Paulina Kwiek w kat. 14-15 D w stylu latynoamerykańskim wytańczyli 3 finałowe miejsce na podium!!

I na koniec smaczek – po dłuższej przerwie wrócili na parkiet i od razu zawojowali! Jakub Markiewicz i Julia Michewicz w kat. pow 16 C w stylu standardowym wywalczyli w eleganckim stylu 2 miejsce na podium!!

Wszystkie pary uzyskały Punkty Premium, co zbliża nas do kolejnych wyższych klas jeszcze w tym sezonie!