PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Sezon ślubny w pełni! Każda para zastanawia się nad tym, jak powinien wyglądać jej Pierwszy Taniec, jaki utwór wybrać, ile czasu poświecić na naukę, jaką choreografię stworzyć z instruktorem…itd,itd

Oto najważniejsze wskazówki dla Młodych Par!

  1. Najważniejsze jest aby w końcu odważyć się i wykonać telefon do nas – do Szkoły Tańca Sparta – najlepiej zatelefonować jak najwcześniej – nawet rok przed weselem, aby po prostu porozmawiać, doradzić się Instruktora, wypytać o szczegóły – 660 929 171
  2. Bardzo ważne jest, aby wybrać piosenkę do Pierwszego Tańca. My stawiamy na to, aby nasze Młode Pary tańczyły do swoich ulubionych utworów! Przechodziliśmy już z Młodymi Parami przez całą gamę piosenek – od rock, poprzez pop, folk, muzykę klasyczną i disco polo. My nie oceniamy, nie wybieramy utworów za Młodą Parę, nie decydujemy- radzimy, aby wybrać nawet od 2-10 piosenek jeśli nie możecie się zdecydować, wtedy jak najbardziej pomożemy zdecydować, który utwór ostatecznie wybrać.
  3. Warto zacząć naukę wcześniej – z reguły powinno być to około 3 miesiące przed ślubem, ale nigdy nie zaszkodzi zacząć nawet 6 miesięcy wcześniej.
  4. My stawiamy na efektywną pracę, dlatego też z naszymi parami zawsze staramy się zamykać Pierwszy Taniec w około 5 lekcji.
  5. Radzimy gorąco, aby nie korzystać z nauk on-line przed tak ważnym dniem, jakim jest Ślub i wesele. Kontakt z Instruktorem “na żywo” to bezcenna rzecz. Kroki, które Młoda Para rozszyfrowuje w kilka godzin on-line, nasz Instruktor rozjaśni w sekundę! Jeśli jest jakaś choreografia, którą Młoda Para wypatrzyła on-line – my bardzo chętnie ją wykorzystamy, pomożemy się jej nauczyć – dla nas nie ma żadnej przeszkody!
  6. Pierwszy Taniec powinien wyglądać zjawiskowo – nie oznacza to, że musi to być zawsze i bezwzględnie Walc. Każdy taniec może być tańcem eleganckim i zjawiskowym. Przecież już sama oprawa wesela, goście, Młoda Para, suknia, kwiaty sprawiają, że jest elegancko i pięknie. Goście przede wszystkim muszą czuć się zaskoczeni, pod wrażeniem – dlatego też, my bardzo chętnie realizujemy nawet te najbardziej szalone pomysły!
  7. NIE ODKŁADAMY Pierwszego Tańca na ostatnią chwilę! Nawet jeśli nasze wesele zostało już kilkukrotnie przełożone, a jego organizacja nadal nie jest pewna w 100%, warto zacząć naukę Pierwszego Tańca. Potem zostanie tylko utrwalanie już stworzonej choreografii 🙂

Zostaw odpowiedź