SUKCESY!

SUKCESY!

Podczas dwóch ostatnich weekendów nasze pary dzielnie walczyły podczas turniejów tańca, zdobywając wiele punktów Premium oraz plasując się na miejscach medalowych!

Mateusz Markuszewski i Jadwiga Wolny podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego ZORBA w Rędzinach w kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej G zdobyli 2 miejsce oraz 2 punkty Premium!
W kolejny weekend podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „Zatańcz z Inspiracją” w Borowej Mateusz z Jadzią również zajęli 2 miejsce także zdobywając 2 punkty Premium do kolekcji! BRAWO!!!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „Zatańcz z Inspiracją” w Borowej w nowej kategorii wiekowej pow.15 lat w klasie tanecznej E zdobyli dwa finały – zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich!

Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „Zatańcz z Inspiracją” w Borowej, w nowej kategorii wiekowej pow. 15 lat oraz w nowej wyższej klasie tanecznej C w stylu standardowym wywalczyli 2 miejsce na podium zdobywając tym samym punkt Premium!!!!