SUKCESY!!!

SUKCESY!!!!

Nasze pary podczas Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego stanęły kilkukrotnie na podium!!!

Michał Krawiec i Edyta Kupczyk podczas XXXIV Noworudzkich Spotkań Tanecznych w kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej F zajęli 2 miejsce zdobywając tym samym punkt Premium do kolekcji!!! Brawo!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska podczas XXXIV Noworudzkich Spotkań Tanecznych w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej E zajęli 2 miejsce w stylu latynoamerykańskim oraz 3 miejsce w stylu standardowym! Gratulujemy!

Andreas Sobania i Daria Arczyńska podczas IX FESTIWALU TAŃCA “BIAŁA DAMA” o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej B w stylu latynoamerykańskim zdobyli 3 miejsce na podium!

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy!!!