SOLO DANCE! TANIEC TOWARZYSKI DLA SOLISTEK!

SOLO DANCE! TANIEC TOWARZYSKI DLA SOLISTEK!

SOLO DANCE! To NOWOŚĆ w świecie Tańca Towarzyskiego !!!

Zajęcia Solo Dance przeznaczone są dla dziewczynek – solistek, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem towarzyskim, ale niestety przez brak partnera nigdy nie miały szansy.

Dziś już mogą!

Nasza sekcja dla Solistek, to zajęcia grupowe, w których uczestniczą dziewczynki od lat 8-15, wspólnie uczą się kroków podstawowych wszystkich tańców towarzyskich, min walca, tango, cha-chy czy rumby, szlifują technikę, uczą się rytmiki, poprawnej postawy, gimnastyki, koordynacji.

Celem każdej grupy Solistek są turnieje tańca Solo Dance, w których zdobywa się punkty Premium oraz wyższe klasy!

Każda dziewczynka-solistka występuje sama – solo na turniejach tańca towarzyskiego. Jest to doskonała alternatywa dla roztańczonych, pełnych energii dzieci, ale także dla tych nieśmiałych dziewczynek, chcących spróbować swoich sił na parkiecie.

Zajęcia z tańca towarzyskiego kształtują w każdym dziecku otwartość, śmiałość, odwagę, a przede wszystkich dyscyplinę, sumienność i samodzielność!

Każda dziewczynka, której uda się w przyszłości znaleźć partnera, w czym nasza Szkoła także pomaga, trafia do grupy sportowej, w której trenują, pod okiem Trenerów, pary, reprezentanci Opolszczyzny.

Zajęcia będą odbywały się 1x w tygodniu. Każdy trening trwać będzie 60 minut

Koszt karnetu miesięcznego to 100 PLN/osoby .

Zapisy trwają – 660 929 171 !

Zostaw odpowiedź