OLESNO ZDOBYTE!

OLESNO ZDOBYTE!

OLESNO ZDOBYTE !!!

Nasze pary, podczas VI Oleskiego Festiwalu Tańca “OLESNO 2021” opanowały podium !

Nasza solistka Olivia Ozon rozpoczęła klubowe zmagania z przytupem! W kategorii 10-11 lat w klasie tanecznej G w wielkim stylu zdobyła 1 miejsce

Warto nadmienić, że to debiut Olivii w klasie G !!!!Gratulujemy!Następnie nasza para Rościsław Borbot i Edyta Kupczyk w kategorii 14-15 lat w klasie D w stylu standardowym wywalczyła 1 miejsce na podium!!!

Warto wspomnieć, że to debiut tej pary ze sobą!! Pierwszy turniej a taki piękny wynik! Serdecznie gratulujemy!Kolejna nasza para Mateusz Markuszewski i Paulina Kwiek w kategorii 14-15 lat w klasie D w stylu latynoamerykańskim przepięknie wytańczyła 1 miejsce na podium, zdobywając ostatni już punkt Premium do kolekcji, tym samym uzyskując wyższą klasę taneczną C !!!!

Bardzo gratulujemy!W kolejnym bloku Jakub Markiewicz i Julia Michewicz w kategorii pow. 15 w klasie B stylu standardowym wywalczyli 2 miejsce na podium zdobywając kolejny punkt Premium do kolekcji!

Brawo!!!W kategorii Open, podczas gali wieczornej, w stylu standardowym Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny wytańczyli 2 miejsce na podium!Wszystkim Tancerzom serdecznie gratulujemy!!

Zostaw odpowiedź