RĘDZINY ZDOBYTE!

RĘDZINY ZDOBYTE!

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego ZORBA oraz Grand Prix Polski PTT    "... z pasji do tańca..." nasze pary podbiły parkiet dzielnie walcząc i zdobywając punkty Premium!

Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej B w stylu standardowym z ćwierćfinału weszli aż do rundy finałowej, zajmując ostatecznie 2 miejsce na podium oraz punkt Premium! Gratulujemy!

W kolejnej części turnieju Bartosz i Malwina w kategorii pow. 15 lat w klasie C w stylu latynoamerykańskim z półfinału weszli do rundy finałowej również  zdobywając punkt Premium!

Następnie w ostatnim już bloku turnieju Bartosz i Malwina wzięli po raz pierwszy w swej karierze udział w turnieju z cyklu Grand Prix Polski w kategorii wiekowej 16-18 lat w stylu standardowym, walcząc z parami o wyższych klasach, ostatecznie zdobywając 13 miejsce na 24 pary i o mały włos ocierając się o rundę półfinałową dosłownie kilkoma punktami!
Bartek i Malwina w tym dniu zatańczyli łącznie aż 6 rund !
Brawo dla tej młodej i bardzo utalentowanej pary!

Również w Rędzinach kolejnego dnia zmagań nasza para Michał Krawiec i Edyta Kupczyk w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E zdobyli 1 miejsce uzyskując kolejny punkt Premium do kolekcji!
Brawo dla naszych dzielnych i pięknie reprezentujących naszą Szkołę par!

Zostaw odpowiedź