NAJLEPSZY WEEKEND!

Nasze pary w miniony weekend podbiły parkiety podczas Ogólnopolskich Turniejów Tańca!!!

Podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kościanie „ W sercu Wielkopolski” nasza para Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej C wywalczyła finał, 5 miejsce oraz kolejny punkt Premium w stylu Latynoamerykańskim, oraz w klasie tanecznej B w stylu Standardowym zdobyła 3 miejsce na podium i punkt Premium do kolekcji! Brawo!

W kolejnym dniu, dwie nasze pary, podczas Gali Tanecznej KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 o Puchar Burmistrza Miasta Koziegłowy zdobyły podium aż 3 x!!!

Michał Krawiec i Edyta Kupczyk w kat. 14-15 lat w klasie tanecznej E zdobyła 2 miejsce i kolejny punkt Premium do kolekcji!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kat. powyżej 15 lat w klasie tanecznej E w stylu Latynoamerykańskim zdobyła 2 miejsce na podium i punkt Premium, a w stylu Standardowym wygrała turniej, stając na 1 miejscu i zdobywając także punkt Premium!

Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom Sparty!!!