Ten artykuł skierowany jest przede wszystkim do tych osób, które boją się zapisać na zajęcia taneczne, wstydzą się i jednocześnie zastanawiają się, jak wygląda nauka tańca w naszej Szkole.

Pierwszy krok, to zapisanie się na zajęcia. Robimy to zazwyczaj telefonicznie lub osobiście w naszej Szkole. Zapisy do niczego nie zobowiązują – nie trzeba płacić z góry za zajęcia. Zapisy służą jedynie informacji ile mamy chętnych osób na zajęcia taneczne.

Następnym krokiem jest pojawienie się na pierwszych zajęciach. Nikt nie musi “prezentować” swoich umiejętności, zajęcia są w 100% anonimowe i nikogo nie angażujemy “na siłę”. Na pierwszym treningu uczymy się kroczków podstawowych takich tańców jak walc angielski, samba i blues. Każdy z tych tańców ma pokazać inny styl i charakter tańców towarzyskich – dla każdego coś dobrego.

Każde kolejne zajęcia rozpoczynamy od tzw. “powtórki”, czyli powtarzania kroczków i tańców z poprzednich zajęć.Do póki zadanie domowe nie będzie odrobione – nie ruszamy dalej. Oczywiście traktujemy tą zasadę z przymrużeniem oka. Kolejne minuty każdy zajęć poświęcamy na naukę kolejnych tańców i układów choreograficznych.

Każdy taniec oraz zestaw kroków jest przez trenerów skrupulatnie opisywany i tłumaczony, aby każdy kursant wiedział co tańczy, i jak ma zatańczyć.

Kurs tańca trwa tak długo, aż cała grupa uczęszcza na zajęcia. Zazwyczaj cały kurs tańca, uwieńczony otrzymaniem dyplomu, trwa kilka miesięcy – w czerwcu każdego roku kończymy sezon taneczny i nagradzamy naszych podopiecznych.

Każde pierwsze zajęcia są w naszej Szkole darmowe. Oznacza to, że po spróbowaniu swoich sił na zajęciach, można bez konsekwencji zrezygnować z kursu – bez opłat i bez wyjaśnień.

Serdecznie zapraszamy na próbne zajęcia i kontakt z naszymi trenerami:

  • 602 610 602
  • 660 929 171

 

Zostaw odpowiedź