SAME WYŻSZE KLASY!W miniony weekend podczas III Festiwalu Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna nasze dwie pary uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej!!!

?
?
?

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej D wywalczyli 2 miejsce na podium uzyskując tym samym wyższą klasę C w stylu latynoamerykańskim!!!

?
?
?

Mateusz Markuszewski i Paulina Kwiek w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E wywalczyli 3 miejsce na podium, dzięki czemu otrzymali kwalifikację do wyższej klasy D w obu stylach tanecznych!!!

?
?
?

Ale to nie wszystko! Na drugi dzień podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź nasza kolejna para Michał Krawiec i Edyta Kupczyk w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E wygrali turniej i uzyskali dzięki temu wyższą klasę taneczną D w obu stylach tanecznych !!!!