SUKCESY NASZYCH PAR!

SUKCESY SPARTY NA TURNIEJACH!!!Dopiero teraz ochłonęliśmy po gorrrącym weekndzie

?

pełnym sukcesów naszych par!Podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina para Mateusz Markuszewski i Paulina Kwiek w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej F zdobyli 2 miejsce na podium i uzyskali wyższą klasę taneczną E !!!

?
?

Para Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej E w stylu standardowym także uzyskali wyższą klasę taneczną D !!!

?
?

Para Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej B wytańczyli finałowe 5 miejsce i zdobyli kolejne punkty Premium do kolekcji, a także w klasie C w stylu latynoamerykańskim zajęli 1 miejsce