PONOWNIE BĘDZIN ZDOBYTY!

PONOWNIE BĘDZIN ZDOBYTY!!!

Drugi dzień zmagań podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Będzińskiego przyniósł kolejne SUKCESY!

Wiktor Patoła i Magdalena Patoła w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E WYGRALI turniej drugi dzień z rzędu!

Mateusz Markuszewski i Paulina Kwiek również drugi dzień z rzędu wywalczyli 2 miejsce na podium w kategorii 14-15 lat w klasie D w stylu latynoamerykańskim!!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii pow.15 lat w klasie tanecznej C w stylu latynoamerykańskim wytańczyli 3 miejsce na podium!

Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny w kategorii pow. 15 w klasie B w stylu latynoamerykańskim stanęli na 3 miejscu podium!

Jakub Markiewicz i Julia Michewicz w kategorii pow. 15 lat w klasie B w stylu standardowym w przepięknym stylu WYGRALI turniej!

Wszystkie pary otrzymały kolejne punkty Premium do kolekcji! Wyższe klasy zbliżają się nieuchronnie