MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO!!!!

MAMY MISTRZÓW OPOLSZCZYZNY!!!

Podczas Otwartych Mistrzostw Okręgu Opolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego DANCE OSCARS 2021 w Kędzierzynie Koźlu nasza liczna reprezentacja stanęła do walki o najwyższy Puchar

I tak – w kategorii 10-11 lat Olivia Ozon jako nasza jedyna reprezentantka w kategorii Solo poradziła sobie doskonale z ponad 20 konkurentkami i zajęła 2 miejsce na podium uzyskując tym samym wyższą klasę taneczną F !!!

W kategorii 14-15 lat w klasie E Wiktor Patoła i Magdalena Patoła wywalczyli 2 miejsce na podium uzyskując kolejny Punkt Premium do kolekcji!!!

Wiktor z Magdą w kategorii 14-15 Open Latin zostali II Wicemistrzami Opolszczyzny a zarazem NAJLEPSZĄ parą z województwa Opolskiego ! Gratulujemy serdecznie!!!

W kategorii 14-15 D w stylu standardowym Rościsław Borbot i Edyta Kupczyk wytańczyli piękne 2 miejsce zdobywając już przed ostatni punkt Premium do kolekcji!

Rostik z Edytą zostali również drugą najlepszą parą w województwie Opolskim w kategorii 14-15 Open Standard!

Kolejna nasza para – Jakub Markiewicz i Julia Michewicz, w kategorii pow.15 w klasie B w stylu standardowym dzielnie wywalczyła 1 miejsce

zdobywając kolejny punkt Premium do kolekcji!!!

Jakub z Julią dodatkowo w kategorii 16-18 lat w stylu standardowym zostali drugą najlepszą parą w województwie Opolskim ! Brawo!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w stylu latynoamerykańskim w kategorii 16-20 lat zostali 3 najlepszą parą Opolszczyzny, a w kategorii 16-18 Latin zostali II Wicemistrzami Opolszczyzny!!!

Największy sukces odniosła para – Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny! Bartek z Malwiną WYGRALI w kategorii 16-18 lat Latin otrzymując tym samym tytuł Mistrzów Województwa Opolskiego – najlepszej pary w naszym województwie!!!

Ale to nie wszystko!!Bartek z Malwiną w kategorii 16-20 Standard okazali się NAJELPSZĄ parą z województwa Opolskiego

, a w stylu latynoamerykańskim 2 najlepszą parą z województwa Opolskiego!!!

W kategorii 16-18 w stylu standardowym ponownie zostali NAJLEPSZĄ parą z całego województwa Opolskiego!