KOLEJNY SUKCES! WYGRANA! PODIUM! FINAŁ I WYŻSZA KLASA !

Nasza para Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny podczas XVII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora AGH w Krakowie w minioną niedzielę zwyciężyli!

?

Wygrali w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej C w stylu latynoamerykańskim pokonując aż 15 par! Tym samym Bartek i Malwina uzyskali wyższą klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim !!!

?
?

To nie koniec sukcesów!Bartek z Malwiną w stylu standardowym w klasie tanecznej B, również pokonując wiele par, wywalczyli w finale 2 miejsce na podium , a tym samym kolejne aż 2 pkt Premium do kolekcji!Kolejna nasza para Grzogorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii pow. 15 lat w klasie tanecznej D w stylu latynoamerykańskim wywalczyli, aż z ćwierćfinałowej rundy, 5 miejsce w finale i aż 2 pkt Premium!!!!Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym parom!