TANIEC ORIENTALNY – NOWY SEZON!!! WRZESIEŃ 2019

TANIEC ORIENTALNY – NOWY SEZON!!! WRZESIEŃ 2019

TANIEC ORIENTALNY
Na poprawę kondycji i sylwetki, a także opanowanie kobiecych ruchów, gestów i poruszania się z gracją to najlepszy wybór!

Nasza Pani instruktor – Katarzyna Urbaniak – to doświadczona, piękna i bardzo dobrze przygotowana instruktor Belly Dance. W ciągu roku kilkukrotnie bierze udział w największych Festiwalach, pokazach oraz szkoleniach na całym świecie, związanych właśnie z Tańcem Orientalnym.

W naszej Szkole P.Kasia również organizuje specjalne szkolenia z różnymi ciekawymi gośćmi Tańca Orientalnego.

U nas raz w tygodniu, w każdy piątek odbywają się zajęcia dla Pań na różnych poziomach umiejętności.

Podczas zajęć Panie uczą się choreografii, ruchów zarówno rąk, ramion, jak i bioder do zmysłowej orientalnej muzyki z rekwizytami lub bez.

Podczas zajęć można korzystać z Kart Benefit Systems, FitProfit, a także wkrótce z systemu OK System.

 

Grupa POCZĄTKUJĄCA:
Przeznaczone dla Pań, które jeszcze nigdy nie miały styczności z tańcem orientalnym. Panie uczą się pierwszych podstawowych ruchów i kroczków. Pierwsze zajęcia są GRATIS i nie zobowiązują do niczego – można przyjść i po prostu spróbować swoich sił. Na miejscu zapewniamy specjalne chusty na biodra.                                        START – 4 października (piątek) godz.19:30.

Grupa ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA:
Przeznaczona dla Pań, które mają doświadczenie w tańcu orientalnym lub które od zeszłego roku uczestniczyły w naszych zajęciach przynajmniej kilka miesięcy.        START – 6 września (piątek) godz. 17:00.

Grupa ZAAWANSOWANA (występowa):

Przeznaczona dla Pań, które mają duże doświadczenie w Tańcu Orientalnym. Jest to grupa, która ma na celu występowanie podczas Show i różnych Festiwali.Jeśli chcesz dołączyć do grupy występowej – przygotuj krótkie orientalne solo lub 2-3 kombinacje do swojej muzyki na pierwsze zajęcia. Sprawdzimy przede wszystkim Twoją odwagę  i chcemy zobaczyć czy jesteś orientalnie roztańczona 

START – 6 września (piątek) godz. 18:00.

ZAPISY – tel. 606 204 295

Pozostaw odpowiedź