IV Bal Charytatywny “Dom dla Serc” 17.11.2018r.!!!

IV Bal Charytatywny “Dom dla Serc” 17.11.2018r.!!!

Każdy może przyjść na Bal !

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym  zaprasza:

IV Bal Charytatywny  „Dom dla Serc”.

17 listopada 2018 r

sala eventowa domEXPO  godzina 19.00

Tegoroczny Bal będzie drugą edycją kampanii „Radości małe i Duże. Poprzez  tą niezwykłą kampanię pokazujemy  świat osób z niepełnosprawnościami. Świat, który bywa  także pełen szczęścia, radości małych i dużych! Nasi podopieczni pomimo istniejących trudności  czerpią z życia przyjemności poprzez realizowanie swoich marzeń i celów… Każdy, nawet najmniejszy sukces jest bezcenny, bo okupiony godzinami pracy i terapii. Pokonywanie trudności to zwycięstwo naszych podopiecznych i… nasze.

Dochód z Balu zasili konto kampanii. W tym roku naszą „Radością” będzie wymiana jednego z busów, które codziennie dowożą naszych podopiecznych na terapię. Chcemy dbać o wysoką jakość rehabilitacji i umożliwić dostęp do niej jak największej ilości potrzebujących osób.

Partnerami Balu są  domEXPO oraz zespół muzyczny JUICYPOP. Współorganizatorem jest TVP 3 Opole. Bal odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola i Marszałka Województwa Opolskiego. Współorganizatorem Balu jest TVP 3 Opole. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Radio Opole, Radio Doxa oraz NTO.

Wszelkie informacje pod nr telefonu: 77 4743280  lun na www.fundacja-dom.opole.pl

Koordynator balu: Małgorzata Jagieluk – 607 11 82 41

Zostaw odpowiedź