Sukcesy na 11 Listopada!!!

SUKCESY!!!

11 LISTOPADA podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA, nasze pary stanęły na podium!!

Michał Krawiec i Edyta Kupczyk w klasie tanecznej F w kategorii wiekowej 12-13 lat zdobyli finał i stanęli na 3 miejscu podium!
Michał Szozda i Julia Goranczewska w klasie C w kategorii wiekowej 14-15 lat w stylu standardowym również stanęli na podium uzyskując 3 miejsce!
Natomiast podczas XV Turnieju Tańca o PUCHAR JM REKTORA AGH w Krakowie, Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim w klasie tanecznej D w kategorii wiekowej 14-15 lat zdobyli finał i dwukrotnie miejsce 3 na podium!!!

Brawo! Gratulujemy wszystkim parom pięknych prezentacji, wyników i zdobytych punktów Premium!