KOLEJNE SUKCESY!!!!

Podczas XVI MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ nasza para – Grzegorz Groehlich i Maja Podolska w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E WYGRALI TURNIEJ w kombinacji 8 tańców!!!!
Kolejna nasza para – Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej D WYGRALI TURNIEJ w stylu Standardowym zdobywając tym samym wyższą klasę C !!!!! W stylu Latynoamerykańskim Bartosz i Malwina zdobyli także 3 miejsce na podium zdobywając kolejny punkt Premium do kolekcji!!!!
Podczas Oleskiego Festiwalu Tańca nasza para – Jakub Markiewicz i Agnieszka Maliszewska debiutując wspólnie na parkiecie zdobyli 3 miejsce w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej C w stylu Latynoamerykańskim!!!