Mamy MISTRZÓW!!!!

Mistrzostwa Województwa Opolskiego!!!

Podczas OTWARTYCH MISTRZOSTW OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT w Ozimku, nasze pary dzielnie reprezentowały Szkoła Tańca Sparta Opole !

Michał Krawiec i Edyta Kupczyk – w kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej “F” pokonując pary w półfinale i finale – WYGRALI TURNIEJ!!!

Grzegorz Groehlich i Maja Podolska – podczas swojego pierwszego wspólnego turnieju w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej “E” zdobyli FINAŁ w kombinacji 8 tańców!!!

Medalowe Mistrzowskie miejsca:

Bartosz Brzeźny i Malwina Brzeźny – w Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w kategorii 14-15 lat (Junior II) w stylu Standardowym zdobyli tytuł II Wicemistrzów Opolszczyzny!!!

Michał Szozda i Julia Goranczewska – w Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w kategorii 14-15 lat (Junior II) w stylu Latynoamerykańskim zdobyli tytuł Wicemistrzów Opolszczyzny!!!

Brawo!!! Gratulujemy wszystkim parom bardzo serdecznie!!!!